Afbeelding
Foto: CBR/Serge Ligtenberg

Alexander Pechtold nog vier jaar algemeen directeur CBR

Algemeen

Zoals te verwachten viel, is Alexander Pechtold in principe ook de komende vier jaar algemeen directeur van het CBR. Demissionair minister Mark Harbers (Infrastructuur en Waterstaat) heeft hem per 1 november 2023 herbenoemd voor een periode van maximaal vier jaar. Dit is meteen ook de maximale termijn dat iemand algemeen directeur van het CBR kan zijn.

Toen Alexander Pechtold vier jaar geleden vanuit de politieke wereld werd benoemd als algemeen directeur van het CBR, dachten niet veel mensen dat hij een blijvertje zou zijn. Maar hij zit er nu vier jaar en tot zijn volle tevredenheid. “Ik had vooraf niet gedacht dat deze wereld zo veelzijdig zou zijn. We hebben met het CBR enorme stappen gemaakt en we hebben een sterkere en meer zelfbewuste positie ingenomen op het gebied van de verkeersveiligheid. We zitten midden in de transitie van uitvoerder naar publieke dienstverlener, waarbij we de behoeftes en wensen van onze klanten veel meer als uitgangspunt nemen. Daar ben ik, samen met mijn collega’s, nog volop mee bezig”, aldus Pechtold.

“Naast het verbeteren van de dienstverlening op korte termijn en het wegwerken van de corona-achterstanden, is de uitdaging in de komende jaren om samen met het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, de branche en andere stakeholders handen en voeten te geven aan de adviezen van Emile Roemer met betrekking tot het verbeteren van de kwaliteit van de rijschoolbranche”, luidt het bericht van het CBR.

Uit het vakblad

Premium
Afbeelding
Proef met maximumsnelheid van 20 km/u op fietspad Amstelveenseweg 9 okt, 10:10
Premium
Dit teken moet in Finland zichtbaar maken dat de bestuurder een jonge onervaren bestuurder is.
Finland verplicht stickers voor jonge bestuurders 8 okt, 14:10
Premium
Nanouke van 't Riet.
Interview Nanouke van ‘t Riet: ’Het is een goed moment voor iemand zoals ik, een verbinder pur sang’ 7 okt, 15:42
Afbeelding
Mis niets van Rij-instructie met de nieuwe app 7 okt, 11:43
Afbeelding
BOVAG onderzoekt toekomst rijschool 6 okt, 08:57 2
Premium
Afbeelding
Bijna 6 op de 10 jongeren zonder rijbewijs reed al eens zelf auto 5 okt, 15:54 2

Agenda

Er zijn geen resultaten gevonden die aan je zoekopdracht voldoen