
Examenlocatie Groningen gaat half jaar dicht
AlgemeenVanwege werkzaamheden in de stad Groningen is het komend jaar van 25 maart tot na de zomer niet mogelijk examens af te nemen in de stad Groningen. Het CBR treft maatregelen die ongetwijfeld tot de nodige overlast zullen zorgen bij rijschoolhouders.
Alle praktijkexamens worden verplaatst naar Assen (Overcingellaan 13). Uitzondering hierop is het brommerexamen, dat blijft wel in Groningen. Kandidaten die al staan ingepland voor een praktijkexamen in Groningen na 24 maart worden via hun opleider geïnformeerd. De examens kunnen echter ook worden afgenomen in Winschoten en andere CBR-locaties.
Het theorie-examencentrum blijft open in Groningen.
Beroepsexamens (CCV)
Alle beroepsexamens worden verplaatst naar het terrein van Holtrop – Van der Vlist aan de Transportweg 4 in Assen (postcode 9405 PR). Ook de taxi-examens die nu vanuit Assen (Aziëweg 25A) worden gereden, wijken uit naar dit terrein. Bij deze examens gebruiken we de huidige objecten uit Assen. Het terrein van Holtrop – Van der Vlist is beschikbaar voor het CBR van maandag tot en met donderdag. Er worden geen examens afgenomen vanuit POL-locaties in Groningen.
Reeds gereserveerde examens worden voor het einde van het jaar overgezet naar de nieuwe locatie.
Rijtesten
Alle rijtesten worden verplaatst naar Winschoten, Heerenveen of Assen (Aziëweg 25A).





