
Haagse rijschool Champions van aardbodem verdwenen met geld van leerlingen
ActueelVerdwenen, foetsie, van de aardbodem verdwenen. Dat is de Haagse rijschool Champions die tot voor kort les gaf in de residentie. In elk geval één persoon, maar vermoedelijk veel meer, hadden hun lessen vooraf betaald en lijken dat nu kwijt te zijn. Dit meldt Hart van Nederland.
Die ene persoon is Carlo Wassenburg (18) die op 1 november zijn rijexamen zou afleggen. Moeder Claudina heeft rond duizend euro vooruit betaald, maar er staat nog voor zeshonderd euro uit. Maar van afrijden komt het niet. De eigenaar van rijschool Champions uit Den Haag is namelijk met de noorderzon vertrokken want het bedrijf is zowel bij het CBR als bij de Kamer van Koophandel uitgeschreven.
Claudina en Carlo willen anderen waarschuwen omdat ze vrezen dat de verdwenen rijschoolhouder misschien op een andere plek opnieuw toeslaat. Hij lest nu bij rijschool Ross. Instructrice Niermela van rijschool Ross laat in de uitzending weten het belachelijk te vinden dat dit soort praktijken zomaar kunnen gebeuren.













