Afbeelding

Speekseltest andermaal uitgesteld, nu tot medio 2017

actueel

Kamerlid Martijn van Helvert vindt dat minister Van der Steur van Veiligheid & Justitie zich moet schamen voor het feit dat de drugstest voor verkeersdeelnemers nog niet geregeld is.

Dit heeft BNR vanochtend gemeld. De speekseltest is voor de tweede keer uitgesteld. Invoering staat nu voor medio 2017 op de agenda, maar dat is volgens Van Helvert en ook volgens Veilig Verkeer Nederland (VVN) laat.
In België is de test vijf jaar geleden ingevoerd en deze is een succes. De afgelopen jaren betrapte de politie twee keer zoveel automobilisten met drugs achter het stuur dan zonder de test.
 

Uit het vakblad

Afbeelding
De rijopleiding in beweging: KRV organiseert thema-avonden voor rijinstructeurs 4 uur geleden
Afbeelding
Een openbare vragenbank traint voor memory, een opleidingsgestuurd model leert schaken 14 aug, 13:38
Premium
In april kwamen de verontruste rijschoolhouders bijeen voor een protest bij voor de beoofde locatie.
CRZ-L eist eerst schriftelijke verantwoording van IenW over CBR-centralisatie, overleggesprek afgeblazen 13 aug, 20:36
Premium
Afbeelding
CBR past informatie over AD(H)D en ASS aan na kritiek Radar 12 aug, 14:45
Premium
Afbeelding
CBR vernieuwt informatiepagina’s voor vrachtautorijbewijs C/CE 12 aug, 10:54
Premium
In dit voormalige autobedrijf in Geleen wil het CBR alle examens centraliseren.
Rijschoolhouders stappen naar bezwarencommissie tegen centralisatie CBR-examens 12 aug, 09:47 2